HoofdfotoHoofdfoto Sticker

O Thuis in Limburg

Na Thuis in Limburg składa się największa oferta mieszkań w Limburgii, przedstawiona w przejrzysty sposób na jednej stronie. Strona jest inicjatywą sześciu spółek mieszkalnictwa społecznego:

Na stronie Thuis in Limburg znajdują się mieszkania do wynajęcia, kupienia, miejsca parkingowe i garaże. Strona oferuje informacje na temat mieszkań i regionu, by w ten sposób ułatwić zainteresowanemu podjęcie właściwej decyzji, gdzie najlepiej zamieszkać.
Na stronie Thuis in Limburg znajdują się również projekty budowlane zrzeszonych spółek mieszkalnictwa społecznego, które obejmują zarówno nowe inwestycje, jak i restrukturyzacje.

Dlaczego Thuis in Limburg?
Dawniej osoba poszukująca mieszkania musiała na określonym terenie zapisać się do kilku spółek mieszkalnictwa społecznego. Uznaliśmy to za niezbyt przyjazne dla naszych klientów i nieodpowiadające wymaganiom współczesności. Thuisinlimburg.nl w przejrzysty sposób prezentuje pełną ofertę mieszkaniową. Możemy w ten sposób poprawić jakość naszych usług i lepiej wesprzeć naszych klientów. Mogą oni dokonać wyboru z poszerzonej oferty i za pomocą powiadomień informowani są na bieżąco o zwalniających się mieszkaniach.

Thuis in Limburg jest stroną dla chcących mieszkać w Limburgii!

Pytania?
Jeżeli pojawią się pytania, to najlepiej najpierw zapoznać się z treścią zakładek: Jak to działa i Najczęściej zadawane pytania. Jest bardzo prawdopodobne, że na zadawane pytanie odpowiedź została już udzielona. Aby skontaktować się z Thuis in Limburg lub jedną ze zrzeszonych spółek mieszkalnictwa społecznego, proszę kliknąć na zakładkę: Kontakt. Uwaga: Thuis in Limburg nie posiada własnego numeru telefonu. Należy zadzwonić do jednej ze zrzeszonych spółek mieszkalnictwa społecznego.
 

Print
Limburg in beeld

Breng zelf Limburg in beeld via: