HoofdfotoHoofdfoto Sticker

Model oferty

Każdy, kto reaguje na ofertę w Modelu oferty, umieszczony zostaje na liście. Kolejność na liście ustalana jest na podstawie czasu, który upłynął od momentu rejestracji. Poszukujące mieszkania osoby ze wskazaniami zdrowotnymi, osoby powyżej 55. roku życia i kandydaci zrestrukturyzowani w określonych przypadkach mają pierwszeństwo. Oferta zostaje zaproponowana pierwszej osobie, która znajduje się na górze listy i spełnia postawione kryteria. Osoba ta następnie zapraszana jest na spotkanie zapoznawcze. Jeżeli wszystkie dane osoby są w porządku, to dowiaduje się ona w trakcie takiego spotkania, czy mieszkanie może zostać jej przyznane. Wtedy taka osoba może obejrzeć mieszkanie i określić, czy akceptuje je, czy też nie.

Jeżeli pierwsza osoba na liście odmówi przyjęcia zaproponowanego jej mieszkania, to mieszkanie zostaje zaproponowane następnej osobie oczekującej w kolejce.
Po zaakceptowaniu mieszkania rejestracja danej osoby zostaje zakończona, a jej czas oczekiwania traci ważność. Opcje, które zostały wybrane przez tę osobę, są ważne wraz z przypisanym do nich czasem oczekiwania.
Mieszkania oferowane w Modelu oferty można zobaczyć w zakładce: Oferta mieszkaniowa – Dostępne od zaraz.

Kryterium przyznania: czas oczekiwania od momentu rejestracji (w połączeniu z zasadami pierwszeństwa).
 

Print
Limburg in beeld

Breng zelf Limburg in beeld via: